X
Ubytovanie
Akciová ponuka
Aktivity
Eventy
Gastronómia

Resort KYČERKA

SENIORI

NEKONEČNE VEĽA

ZÁŽITKOV PRE AKTÍVNYCH SENIOROV

Doprajte sebe, rodičom či starým rodičom zaslúžený pobyt na výnimočnom mieste v srdci Beskýd. Seniori si zaslúžia to najlepšie. Dovolenku, ktorá bude odmenou pre telo a zážitkom pre myseľ.

ČO SI MÔŽU SENIORI V NAŠOM REZORTE VYCHUTNAŤ

Wellness

Regenerácia vo wellness pripravené na mieru seniorom. Plávanie v bazéne, saunovanie, uvoľňujúca masáž, odpočinok v relaxačnej miestnosti, na lehátku na terase s výhľadom do údolia či vo vonkajšej vírivke.

Turistika

Turistické trasy v horskom prostredí Resortu Kyčerka sú vhodné i pre seniorov. Môžu sa rozhodnúť pre túru v horskom prostredí, odkiaľ budú mať Valašsko ako na dlani. Alebo si vyberú oddychovejšiu variantu a vydajú sa spoznávať zaujímavé kultúrne či historické pamiatky, múzeá ľudovej architektúry či romantické zvonice.

Elektrobicykle

Elektrobicykle sú skvelou alternatívou, ako dopriať seniorom výlety a zážitky na bicykloch. Vďaka elektrickému pohonu nebude pre seniorov problém zvládnuť aj ťažšie trasy, ktoré by inak nezvládli. Radi im elektrobicykle požičiame.

Horské prostredie

Svieži horský vzduch a nádherná okolitá príroda Beskýd sú liekom, ktorí seniorom s istotou prospeje. Grandhotel Tatra, autentické valašské chalupy či penzióny sa nachádzajú na miestach, ktoré sú obklopené hlbokými lesmi a zelenými lúkami.

Masáže a kozmetika

Maséri presne vedia, ako uľaviť bolestiam, rozhýbať stuhnuté svalstvo či napomôcť ohybnosti kĺbov. Kozmetička poradí procedúry na zlepšenie kvality pleti, regeneráciu či omladenie. Hostia od nás odchádzajú spokojní a pocitovo o pár rokov mladší.

Gastronómia

Bohaté raňajky a kvalitná polpenzia sa postarajú o dokonalú výživu, prísun dostatku vitamínov a minerálov. Vďaka našim domácim výrobkom a surovinám od regionálnych chovateľov, pestovateľov a výrobcom ulahodíme aj tým najnáročnejším hosťom.

Jóga

Cvičenie jógy v Grandhoteli Tatra patrí k aktivite, ktorá je obľúbená u každej generácie. Je výborná na relaxáciu tela aj mysle. Pobyty s cvičením jógy nie sú celoročné, preto je potrebné sledovať aktuálnu ponuku na našom webe.

Zber húb a byliniek

Prechádzky v nádherných lesoch v okolí Resortu Kyčerka spojené s hľadaním húb či zberom liečivých byliniek na zakvitnutých lúkach Valašska priaznivo vplývajú na zdravie a myseľ seniorov.

Pečenie frgálov

Aktivita, pri ktorej sa dokonca aj skúsení seniori dokážu niečo nové naučiť. A pečenie tradičných valašských frgálov medzi ne určite patrí. Na záver seniorov odmeníme pamätným certifikátom.

1/9

NÁPADY A TIPY

NA AKTIVITY PRE SENIOROV

Požičanie nordic walking palíc
Požičanie elektrobicyklov a klasických bicyklov
Cvičenie jógy
Pripravenie desiatového balíčka
Kurz pečenia frgálov
Gurmánske zážitky
Cimbalová muzika
Wellness centrum v Grandhoteli Tatra
Zber húb a byliniek
Vodný svet otvorený v roku 2020
Už čoskoro sa môžete tešiť na Vodný svet!

Otvárame

v roku 2020

/

TIPY NA VÝLETY

PO NÁDHERNOM VALAŠSKU

Pobyt v Resorte Kyčerka doporučujeme spojiť so spoznávaním regiónu Valašska. Je neskutočne krásny a bohatý na prírodné i kultúrne pamiatky. Na ktorúkoľvek svetovú stranu sa vydáte, tam vaše oči aj srdce čaká niečo pekné.

Akciová ponuka

a špeciálne pobytové balíky

Prihlásenie k odberu noviniek

Našich odberateľov odmeníme tými najlepšími novinkami z hotela čikraja

Please wait...

Ďakujeme za registráciu!

Zatvoriť formulár
Resort kyčerka

Opýtajte sa nás

* Povinný údaj
Zatvoriť formulár
Resort kyčerka

Zavoláme vám

Zatvoriť formulár

Kontakt

PENZIÓNY, CHALUPY, APARTMÁNY:
Akcia
Za každú rezerváciu prostredníctvom webovej stránky resortkycerka.cz garantujeme najnižšiu online cenu. Ak nájdete nižšiu cenu kdekoľvek na internete, dorovnáme túto cenu a poskytneme vám dodatočnú zľavu 5%. Záruka neplatí, ak sa ceny líšia o 5 € alebo menej za deň.
Zatvoriť formulár

Ďakujeme za vašu rezerváciu

Akcia
Za každú rezerváciu prostredníctvom webovej stránky resortkycerka.cz garantujeme najnižšiu online cenu. Ak nájdete nižšiu cenu kdekoľvek na internete, dorovnáme túto cenu a poskytneme vám dodatočnú zľavu 5%. Záruka neplatí, ak sa ceny líšia o 5 € alebo menej za deň.
najlepšia cena
garantovaná