X
Ubytovanie
Akciová ponuka
Aktivity
Eventy
Gastronómia

Resort KYČERKA

RODINNÁ DOVOLENKA

DOBRODRUŽNÉ VÝPRAVY

VO VALAŠSKEJ KRAJINE

Zarezervujte si čas pre rodinu. Užite si víkendový pobyt alebo rodinnú dovolenku v Resorte Kyčerka. Tešte sa na spoločné rodinné aktivity v rozprávkovej krajine Valašska. Postaráme sa o program pre celú rodinu.

PRE RADOSŤ A ZÁBAVU NAŠICH MALÝCH HOSTÍ

Detské menu

Pre našich malých hostí sme spolu s našimi kuchármi s fantáziou vymýšľali a pripravili špeciálne detské menu. Pri vymýšľaní jedál sme mysleli na to, aby sme ulahodili nielen očiam, ale hlavne chutiam malých náročných hostí. Lebo každý zjedený kúsok sa u detí počíta.

Detský kútik

V uzatvorenom detskom kútiku Grandhotela Tatra sa o radosť a zábavu detí postarajú hračky, televízor s rozprávkami, tunel či detská kuchyňa. I väčšina valašských chalúp je svojím vybavením pripravená na návštevu malých hostí.

Detské ihriská

Malí hostia zbožňujú šplhanie, lezenie a schovávanie sa na čerstvom vzduchu. Na detskom ihrisku pri Grandhoteli Tatra sa môžu tešiť na hojdačky, šmýkačky a preliezky. I vo väčšine valašských chalúp je areál prispôsobený detským hosťom a ich zábave.

Kardiostezka Dr. Elingera

Ako sa hovorí, že najlepším liekom je prevencia, s vašou rodinnou výpravou pri návšteve Valašska určite vyskúšajte Kardiostezku Dr. Elingera. Otestujete si fyzickú zdatnosť, precvičíte končatiny a ako bonus sa dozviete zaujímavé informácie.

Pre deti v Grandhoteli Tatra

Detské stoličky v reštaurácii, detské menu, diétne stravovanie, detská postieľka, detský župan, zapožičanie nočníka, omaľovánky s pastelkami pre deti, plávacie kolesá vo wellness, detský kútik, detské ihrisko, spoločenské hry, premietanie detských filmov.

1/5

TIPY NA LETNÚ

A ZIMNÚ DOVOLENKU

Wellness centrum Grandhotela Tatra
Lyžovačka a sánkovačka v Ski centre Kyčerka
Veľký nafukovací hrad v Grandhotel Tatra
Kardio cesta Doktora Elingera
Cyklistika
Bežkovanie
Turistika
Wellness centrum Grandhotela Tatra
Piknik v prírode
Vodný svet Velké Karlovice
Už čoskoro sa môžete tešiť na Vodný svet!

Otvárame

v roku 2020

/

MALÍ GURMÁNI

SÚ V RESORTE KYČERKA VÍTANÍ

Pri vašej návšteve v Resorte Kyčerka sa presvedčíte, že detskí gurmáni sú u nás srdečne vítaní. V Grandhoteli Tatra a Hospode Kyčerka si malí nároční hostia na našich lahôdkach pochutia i očami. Či už sú vaše deti sedmospáči alebo ranné vtáčatá, deň v hoteli začína výdatnými raňajkami. Pre detské menu sme starostlivo pripravili lákavé verzie obľúbených pochúťok.

Akciová ponuka

a špeciálne pobytové balíky

Prihlásenie k odberu noviniek

Našich odberateľov odmeníme tými najlepšími novinkami z hotela čikraja

Please wait...

Ďakujeme za registráciu!

Zatvoriť formulár
Resort kyčerka

Opýtajte sa nás

* Povinný údaj
Zatvoriť formulár
Resort kyčerka

Zavoláme vám

Zatvoriť formulár

Kontakt

PENZIÓNY, CHALUPY, APARTMÁNY:
Akcia
Za každú rezerváciu prostredníctvom webovej stránky resortkycerka.cz garantujeme najnižšiu online cenu. Ak nájdete nižšiu cenu kdekoľvek na internete, dorovnáme túto cenu a poskytneme vám dodatočnú zľavu 5%. Záruka neplatí, ak sa ceny líšia o 5 € alebo menej za deň.
Zatvoriť formulár

Ďakujeme za vašu rezerváciu

Akcia
Za každú rezerváciu prostredníctvom webovej stránky resortkycerka.cz garantujeme najnižšiu online cenu. Ak nájdete nižšiu cenu kdekoľvek na internete, dorovnáme túto cenu a poskytneme vám dodatočnú zľavu 5%. Záruka neplatí, ak sa ceny líšia o 5 € alebo menej za deň.
najlepšia cena
garantovaná