X
Ubytovanie
Akciová ponuka
Aktivity
Eventy
Gastronómia

Resort KYČERKA

Aktivity

Aktivity

Aktivity

MIESTO PRE RADOSŤ

Z POHYBU A ODDYCHU

Či sa rozhodnete pre rodinnú dovolenku alebo víkendový pobyt, spoľahnite sa, že na Valašsku sa nudiť nebudete. Či už si vyberiete luxusný Grandhotel Tatra, ktorý slávnostne pokrstil filmový vidiecky lekár Dr. Martin alias Miroslav Donutil. Alebo vám učarujú malebné valašské chalupy, kde na vás dýchne vôňa pokoja a tradícií. Z každého miesta to budete mať len skok za aktivitami a zážitkami, po ktorých vaše srdce túži.

WELLNESS

Vzácne chvíle pokoja a oddychu pre dušu a telo

Dobite stratenú energiu a doprajte si pobyt v Resorte Kyčerka. Ak hľadáte v Beskydách ubytovanie s vnútorným bazénom, chcete si dopriať masáž, lákavé wellness akcie či vodné atrakcie pre celú rodinu. Alebo snívate o relaxačnom pobyte pre dvoch s privátnym wellness.

Viac info

LYŽOVAČKA

Objavte čaro lyžiarskeho raja na Valašsku

Moderný Ski Areál Synot Kyčerka ponúka kopec zimných aktivít. Tešiť sa môžete na 1385 m modrých a 1095 m stredne ťažkých červených zjazdoviek. Všetky zjazdovky sú zasnežované. Stredisko je splneným snom pre začiatočníkov aj pokročilých lyžiarov.

Viac info

TURISTIKA

Turistickými cestami Valašska po stopách najkrajších zážitkov

Ubytujte sa v Resorte Kyčerka a akýmkoľvek smerom sa rozhliadnete, všade na vás čakajú lákavé turistické trasy. Ku všetkým krásnym miestam Valašska vedú kilometre značených turistických ciest.

Viac info

RODINNÁ DOVOLENKA

Výpravy za dobrodružstvom valašskou krajinou

Zarezervujte si čas pre rodinu. Užite si víkendový pobyt alebo rodinnú dovolenku v Resorte Kyčerka. Tešte sa na spoločné rodinné aktivity v rozprávkovej krajine Valašska. Postaráme sa o program pre celú rodinu.

Viac info

SENIORI

Nekonečne veľa zážitkov pre aktívnych seniorov

Doprajte sebe, rodičom či starým rodičom zaslúžený pobyt na výnimočnom mieste v srdci Beskýd. Seniori si zaslúžia to najlepšie. Dovolenku, ktorá bude odmenou pre telo a zážitkom pre myseľ.

Viac info

ŠKOLSKÉ VÝLETY

Výlety na Valašsku sú spomienkami na celý život

Pri organizovaní školskej akcie v Resorte Kyčerka máte na výber rôzne typy ubytovania, ktoré sú obklopené areálom s trávnatými plochami vhodnými na exteriérové aktivity. Deti sa tak môžu vyblázniť, súťažiť, behať či športovať.

Viac info

CYKLOTURISTIKA

Za zážitkami na dvoch kolesách

Zdolajte nádherné cyklotrasy Valašska. Priamo z Resortu Kyčerka sa môžete napojiť na cesty pre cyklistov, ktoré vás dovedú na tie najkrajšie miesta a spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritéria pre perfektnú cyklodovolenku.

Viac info

VODNÝ SVET

VODNÝ SVET

Už v júni 2020 môžete zažiť atmosféru Vodného sveta Velké Karlovice. Areál citlivo zasadený do prírody Valašska. Silu blahodárnej vody umocňujú prírodné materiály kameň a drevo. Zažijete pocit spojenia s horským prostredím.

Viac info

Prihlásenie k odberu noviniek

Našich odberateľov odmeníme tými najlepšími novinkami z hotela čikraja

Please wait...

Ďakujeme za registráciu!

Zatvoriť formulár
Resort kyčerka

Opýtajte sa nás

* Povinný údaj
Zatvoriť formulár
Resort kyčerka

Zavoláme vám

Zatvoriť formulár

Kontakt

PENZIÓNY, CHALUPY, APARTMÁNY:
Akcia
Za každú rezerváciu prostredníctvom webovej stránky resortkycerka.cz garantujeme najnižšiu online cenu. Ak nájdete nižšiu cenu kdekoľvek na internete, dorovnáme túto cenu a poskytneme vám dodatočnú zľavu 5%. Záruka neplatí, ak sa ceny líšia o 5 € alebo menej za deň.
Zatvoriť formulár

Ďakujeme za vašu rezerváciu

Akcia
Za každú rezerváciu prostredníctvom webovej stránky resortkycerka.cz garantujeme najnižšiu online cenu. Ak nájdete nižšiu cenu kdekoľvek na internete, dorovnáme túto cenu a poskytneme vám dodatočnú zľavu 5%. Záruka neplatí, ak sa ceny líšia o 5 € alebo menej za deň.
najlepšia cena
garantovaná